O spoločnosti Bearil

- ,,Rozdiel medzi štýlom a módou je kvalita.”
- Giorgio Armani

Značka založená v roku 2017

BEARIL® je slovenská značka založená v roku 2017. V ponuke značky dominujú vysoko kvalitné kožené výrobky – opasky, tašky, peňaženky vyrobené z pravej hovädzej kože. Vlajkovou loďou sú moderné kožené opasky rôznych šírok a vzorov.

Ekologické krabice

Všetky produkty sú balené v originálnych ekologických krabiciach s logom značky BEARIL®.
Filozofiou značky je prinášať na trh vysokokvalitné doplnky, prostredníctvom ktorých dokáže jedinec vhodne a štýlovo doplniť svoj outfit.

KOŽA

PRÍRODNÝ MATERIÁL

Nie je koža ako koža. Kvalitu tohto materiálu predurčuje krajina a spôsob opracovania. Medzi základné vlastnosti a prednosti kože, ktorými ostatné materiály predstihuje, patria pevnosť, odolnosť proti opotrebovaniu alebo zrazeniu a pružnosť. Vďaka nim si koža roky udržiava medzi ostatnými materiálmi svoj post nenahraditeľnosti a nenapodobiteľnosti a ani napriek všemožným snahám výrobcov sa ju ešte nepodarilo nahradiť nijakým iným syntetickým materiálom, ktorý by napodobil jej vlastnosti.
Pravá koža pochádza zo zvieraťa, a keďže každé zviera je iné, aj každá koža je rozdielna a nesie znaky individuality. Škrabance od tŕňov, uštipnutie hmyzom, záhyby na šiji, tukové záhyby, žilky, hrčky, jazvy sú prírodnými znakmi,
ktoré neznevažujú konečný výrobok, ale potvrdzujú jeho autentickosť.
Dve kože preto nemôžu byť vo svojej štruktúre rovnaké.
Všetky kožené opasky značky BEARIL® sa vyrábajú z hovädzej kože. Lokálne rozdiely v štruktúre kože na každom opasku teda vychádzajú z prírodných vlastností použitého materiálu, čím dokazujú
jej originalitu a pravosť.